Tere tulemast rahvusvahelisele filateelianäitusele EstEx 2018!

  

Näitus EstEx 2018 on pühendatud Eesti postmargi esmatrükkimise, Eesti Vabariigi ja Eesti Posti 100. aastapäevale. Saja aasta jooksul on elu väga palju muutunud, ent Juhan Liivi tsiteerides: „Kes minevikku ei mäleta, see elab tulevikuta!“

Postmargid on kõige tuntumad ja püsivamad kogumisobjektid üle maailma. See miniatuurne kunstiteos ei ole aga pelgalt postimaksevahend, vaid jäädvustab meile olulisi sündmusi ja tähtpäevi ning on killuke meie ajaloost. EstEx 2018 võimaldab teil kõigil osa saada natukene teistmoodi ajalootunnist. 

Innovatsioon ja postmargid
Kuidas olla avatud ning leida uusi lahendusi postiäri kasvatamisel? Sellest mõtlesime enne ja mõtleme ka täna. 2016. aastal andsime esmakordselt välja piparkoogilõhnalise jõulumargi, mis osutus nii edukaks, et paar päeva enne jõule oli toode müügilettidelt juba otsa lõppenud! Oktoobris 2017 lansseerisime uue e-poe ja anname ka edaspidi välja ägedalt lõhnavaid marke. Ühtlasi on erakordselt edukas olnud isekujundatud postmargi projekt Minu Mark, millega pakume inimestele teistmoodi võimalust jagada oma elu värvikamaid hetki sõprade ja lähedastega.

Muutusega kohanemine on edu alus. Mõtleme pidevalt välja uusi viise, kuidas arendada oma tooteid nii, et inimestel oleks jätkuvalt huvi kirju ja postkaarte saata, sest tänapäeval saadetakse kirjaga pigem emotsiooni kui infot. Ja mis annaks parema tunde kui rõõmuga täidetud kiri? 

 

Head näituse nautimist!

 

Joona Saluveer

Omniva (AS Eesti Post) 
Juhatuse esimees
 
 
BANNER a5